UHU szinek elszalltak???

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok UHU szinek elszalltak???

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1911038
    admin
    Adminisztrátor

      Udv!

      A konzol hibatlan?
      Forditottal bele fb tamogatast masodszor is?

      Toma_

      #1911039
      admin
      Adminisztrátor

        megoldodott…???Reggelre mar visszallt a rend?mi tortent?
        azert koszi!

        Jedilovag

        #1870401
        csaba
        Felhasználó

          Tegnap forditottam uj kernelt eloszor az uhu-hoz.Persze kihagytam a kernelbol par fontos dolgot,ezert mar el sem indult az uj kernellel a rendszer.Unable mount root fs….oke mondom,ujraforditom.Most viszont mind a gdm bejelentkezo feluleten,mint az X nel nincs szin,csak fekete minden,es par dolog pirossal meg szurkevel lathato.Meg az EGA is szebb volt…:) Mi a turo tortent?Be tudok jelentkezni az X-be,semmi gond csak a szemem majd kieg mire megtalalom a gombokat…mivel debianhoz vagyok szokva,igy nem tudom mit hol kene megnezni!Valami otlet?Nem hiszem hogy annak van koze hozza,hogy laptopot nyuzok,es az elozo indtasnal frambufferrel forditott kernel nem indult…?

          Koszi

          Jedi 💡

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.