Tegnap forditottam uj kernelt eloszor az uhu-hoz.Persze kihagytam a kernelbol par fontos dolgot,ezert mar el sem indult az uj kernellel a rendszer.Unable mount root fs….oke mondom,ujraforditom.Most viszont mind a gdm bejelentkezo feluleten,mint az X nel nincs szin,csak fekete minden,es par dolog pirossal meg szurkevel lathato.Meg az EGA is szebb volt…:) Mi a turo tortent?Be tudok jelentkezni az X-be,semmi gond csak a szemem majd kieg mire megtalalom a gombokat…mivel debianhoz vagyok szokva,igy nem tudom mit hol kene megnezni!Valami otlet?Nem hiszem hogy annak van koze hozza,hogy laptopot nyuzok,es az elozo indtasnal frambufferrel forditott kernel nem indult…?
Koszi
Jedi 💡