ha javasolhatok ilyet Kesigomu akkor a szalagot inkább hanyagolnám:
mindazonáltal kernel modulként a szalagos egységet támogatását kapcsold be
ha mégis akkor leginkább hp-t vennék, bár lin alatt még nem használtam de a munkahelyi ringyózszervereken ezzel tornáznak és „”jól”” megy
javaslok inkább 40000 ft-ért 1 dvd-írót amibe 500 ft ugye a lemez és nagyon könnyen vissza lehet olvasni a mentést bárhol ahol van dvd-mondjuk még ghostolni is jó… a szalag viszont nem
esetleg egy optikai háttértár tornyot-mondjuk hp fx-et de a lemezválasztó mechanikát nagyon nehéz lesz meghajtani mert a progija ringyózos-de nem lehetetlen megcsinálni
szal ha rám hallgatsz akkor 1 olcsó dvd-író mivel gyorsabb biztosabb az írása vmint egyszerûbb olvasni…
üdv