Hogyan tudok szalagos egységre menteni?

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Hogyan tudok szalagos egységre menteni?

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1911978
    kovi
    Felhasználó

      ha javasolhatok ilyet Kesigomu akkor a szalagot inkább hanyagolnám:
      mindazonáltal kernel modulként a szalagos egységet támogatását kapcsold be
      ha mégis akkor leginkább hp-t vennék, bár lin alatt még nem használtam de a munkahelyi ringyózszervereken ezzel tornáznak és „”jól”” megy

      javaslok inkább 40000 ft-ért 1 dvd-írót amibe 500 ft ugye a lemez és nagyon könnyen vissza lehet olvasni a mentést bárhol ahol van dvd-mondjuk még ghostolni is jó… a szalag viszont nem

      esetleg egy optikai háttértár tornyot-mondjuk hp fx-et de a lemezválasztó mechanikát nagyon nehéz lesz meghajtani mert a progija ringyózos-de nem lehetetlen megcsinálni

      szal ha rám hallgatsz akkor 1 olcsó dvd-író mivel gyorsabb biztosabb az írása vmint egyszerûbb olvasni…
      üdv

      #1870541
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Egy szerveren meg kellene oldanom, hogy naponta szalagos egységre is mentsen bizonyos adatokat az UHU.

        Van-e erre valami speckó progi, vagy hogyan tudnám ezt a feladatot megoldani?

        Esetleg milyen szalagos egységet javasoltok. Fontos lenne az is, hogy esetleg egy korábbi mentést vissza tudjak tölteni 🙂 Különben nem lenne semmi értelme…

        Szalagos egységgel még soha nem volt dolgom.

        Köszi a segítséget!

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.