Sziasztok!
A problémám a következõ! Felraktam az UHU-1.0-t, minden nagyon jó és szép is, de itt jön a képbe a hang. Egy Abit NF7-es alaplapom van, integrált hangkártyával. Win alatt nVidia nForce2 sound a neve, az alaplapon ALC650 van a chipre írva. Az UHU nem ismerte fel, indulásnál hibaüzenet fogad. Kérem szépen segítsetek, hogyan tudnám életre kelteni. Próbáltam a vezérlõ központot is, persze azt írta, hogy nem talált hangkártyát. A kézi beállításnál meg nem tudom mit keressek, milyen modult válasszak.
Elõre is köszi!
Sziasztok!
Laci