Nincs hang!!!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1915510
    paca5
    Felhasználó

      Az uhu oldalán megtalálod a tudásbázis c. alatt
      http://uhulinux.hu/tudas?sid=GOCKVSLAJWXAY…de=answer&id=53

      #1915511
      admin
      Adminisztrátor

        Köszönöm szépen a segítséget! Sikerült, most már van hang!
        Hello
        Laci

        #1871121
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!
          A problémám a következõ! Felraktam az UHU-1.0-t, minden nagyon jó és szép is, de itt jön a képbe a hang. Egy Abit NF7-es alaplapom van, integrált hangkártyával. Win alatt nVidia nForce2 sound a neve, az alaplapon ALC650 van a chipre írva. Az UHU nem ismerte fel, indulásnál hibaüzenet fogad. Kérem szépen segítsetek, hogyan tudnám életre kelteni. Próbáltam a vezérlõ központot is, persze azt írta, hogy nem talált hangkártyát. A kézi beállításnál meg nem tudom mit keressek, milyen modult válasszak.

          Elõre is köszi!

          Sziasztok!
          Laci

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.