k3b setup
cdrdao driver(scsi protokoll) = generic mmc legyen
és az írás sebessége az íróra szitázott érték maximum fele
és nem árt ha a k3b setuppal megcsináltatod az fstab bejegyzéseit is
milyen író? más sem megy=xcdroast,gtoaster??
prósza ki, ha így sem megy majd írj +int
a protokolloknál ha találsz vmi rád vonatkozó specifikus részt akkor azt válaszd(teac stb)
Szevasztok ismét!
Van vkinek ötlete, hogy miért baszakodik a baglyom a cdrdao-val?Fel van telepítve,mégis mindig hibát okoz,ha cdt akarok írni.Suse alatt smi baj, DE NEKEM A BAGOLY A KEDVENCEM,NEM A KAM