k3b

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1916674
    kovi
    Felhasználó

      k3b setup
      cdrdao driver(scsi protokoll) = generic mmc legyen
      és az írás sebessége az íróra szitázott érték maximum fele
      és nem árt ha a k3b setuppal megcsináltatod az fstab bejegyzéseit is
      milyen író? más sem megy=xcdroast,gtoaster??

      prósza ki, ha így sem megy majd írj +int
      a protokolloknál ha találsz vmi rád vonatkozó specifikus részt akkor azt válaszd(teac stb)

      ha megnézed rájössz hogy mirõl regélek
      üdv

      #1916675
      admin
      Adminisztrátor

        Samsung 48-24-48. Más író progi is nyavajog miatta.

        #1871218
        csaba
        Felhasználó

          Szevasztok ismét!
          Van vkinek ötlete, hogy miért baszakodik a baglyom a cdrdao-val?Fel van telepítve,mégis mindig hibát okoz,ha cdt akarok írni.Suse alatt smi baj, DE NEKEM A BAGOLY A KEDVENCEM,NEM A KAM

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.