Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp)
- This topic has 5 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years, 6 months telt el by
killall.
-
SzerzőBejegyzés
-
2003-12-07-14:14 #1922054
sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).2003-12-07-15:03 #1922055sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…
rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…
2003-12-07-16:15 #1922056sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…
rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…
mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?2003-12-07-17:37 #1922057mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?kb. 2 konkrét helyet adtam meg 🙂
ezen kívül: http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…er=asc&start=30
/tudod, keresõ… :)/2003-12-07-18:17 #1922058jo hat en nem fogok mas helyett keresgelni, de orulok, hogy te megtetted 🙂
2009-12-04-19:55 #1871868helo
Nekem a felülirott modemem van és az uhu, nemigazán képes arra h felismerje kezelje. 🙁 Hogyan tudam azt megcsinálni hogy használji is tudjam az eszközöket az UHU alatt. Honnan szedjek le drivert, vagy mit kell beálitani hogy felélesszem ❗ ❗ ❓
Az usb – s dolgok miért nem tetszenek a linuxnak …..
Jó az -UHU csak javításra szorul, sok dolog van ami még hiányzik belõle !
Ha tudtok segitsetek!
(Andras” te irtad ,h itt válast kapok,,, hát remélem is.astala vista
8)
GOGO -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.