ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp)

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok ADSL, USB adsl modem (Ericsson hm 120dp)

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1922054
    killall
    Felhasználó

      sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.
      rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
      de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).

      #1922055
      admin
      Adminisztrátor

        sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.

        szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…

        rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
        de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).

        elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…

        #1922056
        killall
        Felhasználó

          sztem alapbul hulyeseg az usb-s adsl-linux parhuzam, de allitolag vannak meg csodak, es be lehet uzemelni.

          szerintem pedig Gogo nem a magánvéleményedet kérte…

          rengeteg topic foglalkozott mar a te problemaddal (asszem konkret megoldas sehol sem volt :)), hasznald a keresot.
          de a http://www.google.com/linux -on is nezz szet (keress).

          elsõ kanyarban a gyártó oldalán célszerû körülnézni, utána pedig a sorceforge.net-en, elég sok usb-s modem beüzemelhetõ linux alatt is…

          mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
          lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?

          #1922057
          admin
          Adminisztrátor

            mind1, hogy mit kert, en leirtam. kb semmivel nem adtal neki tobb infot, mint en 🙂
            lattal mar linux alatt mukodo usb-s adsl-t?

            kb. 2 konkrét helyet adtam meg 🙂
            ezen kívül: http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…er=asc&start=30
            /tudod, keresõ… :)/

            #1922058
            killall
            Felhasználó

              jo hat en nem fogok mas helyett keresgelni, de orulok, hogy te megtetted 🙂

              #1871868
              csaba
              Felhasználó

                helo
                Nekem a felülirott modemem van és az uhu, nemigazán képes arra h felismerje kezelje. 🙁 Hogyan tudam azt megcsinálni hogy használji is tudjam az eszközöket az UHU alatt. Honnan szedjek le drivert, vagy mit kell beálitani hogy felélesszem ❗ ❗ ❓
                Az usb – s dolgok miért nem tetszenek a linuxnak …..
                Jó az -UHU csak javításra szorul, sok dolog van ami még hiányzik belõle !
                Ha tudtok segitsetek!
                (Andras” te irtad ,h itt válast kapok,,, hát remélem is.

                astala vista
                8)
                GOGO

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.