Webrádió

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Webrádió

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1933757
    paca5
    Felhasználó
      #1873205
      csaba
      Felhasználó

        Szervusztok!
        Szeretnék webrádiót (szervert) üzemelni a gépemen, de nem tudom, hogyan kéne.
        Van valami ilyen program?
        Olyan kéne mint pl a mellesleg.fm, hogy letölt a valaki egy *.pls fájlt, és ha mondjuk xmms-ben elindítja akkor megy a zene.

        UI: Ha valakinek van ideje, akkor légyszíves írja le ennek az egésznek a működését!
        Köszi!

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.