Szervusztok!
Szeretnék webrádiót (szervert) üzemelni a gépemen, de nem tudom, hogyan kéne.
Van valami ilyen program?
Olyan kéne mint pl a mellesleg.fm, hogy letölt a valaki egy *.pls fájlt, és ha mondjuk xmms-ben elindítja akkor megy a zene.
UI: Ha valakinek van ideje, akkor légyszíves írja le ennek az egésznek a működését!
Köszi!