flashszerkesztés

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1943270
    kovi
    Felhasználó

      az url kapocs úgylátom nem megy
      nézzük így
      http://f4l.sourceforge.net/

      #1874083
      csaba
      Felhasználó

        háj
        tegnap Edina gépén lefordítottam egy f4l – t. Próbáltunk mozgóképet csinálni, de sajna nem jött össze, mert nem lehet kulcskockát tenni sem pedig motion tween – t az idõvolnalra. A disztró uhu11, a f4l pedig simán fordult, a configure sem nyûglõdött. Találkozott már valaki ilyen esettel???

        [/url]http://f4l.sourceforge.net/[url]
        innen szedtem a tömörített cuccot. doksi nem elérhetõ 🙁

        lécci valaki…..[/url]

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.