háj
tegnap Edina gépén lefordítottam egy f4l – t. Próbáltunk mozgóképet csinálni, de sajna nem jött össze, mert nem lehet kulcskockát tenni sem pedig motion tween – t az idõvolnalra. A disztró uhu11, a f4l pedig simán fordult, a configure sem nyûglõdött. Találkozott már valaki ilyen esettel???
[/url]http://f4l.sourceforge.net/[url]
innen szedtem a tömörített cuccot. doksi nem elérhetõ 🙁