DCGUI-QT- nem a megfelelõ mododn!!! Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › DCGUI-QT- nem a megfelelõ mododn!!! This topic has 2 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 22 years, 1 month telt el by admin. 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Szerző Bejegyzés 2004-05-14-17:33 #1943766 paca5Felhasználó Melyik verz. nem ok???? 2004-05-14-18:40 #1943767 adminAdminisztrátor Mióta felraktam a dcgui-qt 0.3.0 -át elején nem akrt müködni, de azóta már egyiksem!!! és a dc_qt programot pedig nemtom kezelni, d most tanulgatom második utnakû!!!!! 2009-12-04-19:56 #1874133 csabaFelhasználó Szerző Bejegyzés 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés