DCGUI-QT- nem a megfelelõ mododn!!!

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok DCGUI-QT- nem a megfelelõ mododn!!!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1943766
    paca5
    Felhasználó

      Melyik verz. nem ok????

      #1943767
      admin
      Adminisztrátor

        Mióta felraktam a dcgui-qt 0.3.0 -át elején nem akrt müködni, de azóta már egyiksem!!!
        és a dc_qt programot pedig nemtom kezelni, d most tanulgatom második utnakû!!!!!

        #1874133
        csaba
        Felhasználó
        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.