usb??????

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1959755
    pomm
    Felhasználó

      hm, ezzel fox szívni. Szal ez már egyszer le volt rendesen írva, de látom a fórum keresõ és/vagy adatbázis nem müxik.

      #1959756
      pomm
      Felhasználó

        http://pomm.uw.hu/tarball/irdausb.tar.gz

        ide raktam fel

        sok sikert! Majd írj mire jutottál.. 😆

        #1875222
        csaba
        Felhasználó

          Van egy sigmatel infrám, usb porton mikor indul az uhu valamit kiír az usb portal kapcsolatban.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.