usb?????? Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › usb?????? This topic has 2 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by pomm. 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Szerző Bejegyzés 2004-07-21-08:29 #1959755 pommFelhasználó hm, ezzel fox szívni. Szal ez már egyszer le volt rendesen írva, de látom a fórum keresõ és/vagy adatbázis nem müxik. 2004-07-21-08:35 #1959756 pommFelhasználó http://pomm.uw.hu/tarball/irdausb.tar.gz ide raktam fel sok sikert! Majd írj mire jutottál.. 😆 2009-12-04-19:56 #1875222 csabaFelhasználó Van egy sigmatel infrám, usb porton mikor indul az uhu valamit kiír az usb portal kapcsolatban. Szerző Bejegyzés 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés