Uhu 1.1.1 alatt nem akar menni a vmware teljes kepernyon, mertt a dga nincs inicializalva, pedig van.
ati radeon 9200 megy a 3.9es meghajtoval es az csak 24 bittel indul el, mig a vmware csak 16 v 32 bitet tud, ez a baj?
Tudja vki a megoldast?
Udv es kosz: FL
Az a 32 bit csak álca, valójában 24 bit, már nem tom hol olvastam, a lényeg hogy valami windowsos huncutság.
Uhu 1.1.1 alatt nem akar menni a vmware teljes kepernyon, mertt a dga nincs inicializalva, pedig van.
ati radeon 9200 megy a 3.9es meghajtoval es az csak 24 bittel indul el, mig a vmware csak 16 v 32 bitet tud, ez a baj?
Tudja vki a megoldast?