vmware 4.5 full screen

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1960472
    admin
    Adminisztrátor

      HEllo!

      Uhu 1.1.1 alatt nem akar menni a vmware teljes kepernyon, mertt a dga nincs inicializalva, pedig van.
      ati radeon 9200 megy a 3.9es meghajtoval es az csak 24 bittel indul el, mig a vmware csak 16 v 32 bitet tud, ez a baj?
      Tudja vki a megoldast?

      Udv es kosz: FL

      Az a 32 bit csak álca, valójában 24 bit, már nem tom hol olvastam, a lényeg hogy valami windowsos huncutság.

      #1960473
      killall
      Felhasználó

        nekem uhu+nvidia kooperacioval ment anno

        #1875287
        csaba
        Felhasználó

          HEllo!

          Uhu 1.1.1 alatt nem akar menni a vmware teljes kepernyon, mertt a dga nincs inicializalva, pedig van.
          ati radeon 9200 megy a 3.9es meghajtoval es az csak 24 bittel indul el, mig a vmware csak 16 v 32 bitet tud, ez a baj?
          Tudja vki a megoldast?

          Udv es kosz: FL

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.