SuSE-Linux van az RC…

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott SuSE-Linux van az RC…

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1960678
    kisbetu
    Felhasználó

      Akkor most melyiket tegyük:

      Hurrá! Terlyed a Linuksz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      vagy:

      Gagyi SUSE, ménem UHU?????????????????????????

      #1960679
      admin
      Adminisztrátor
        #1875315
        csaba
        Felhasználó

          …azaz Rákóczi Centerben a netkávézóban mind2 gépen.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.