SuSE-Linux van az RC… Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › SuSE-Linux van az RC… This topic has 2 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 11 months telt el by admin. 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Szerző Bejegyzés 2004-07-26-20:11 #1960678 kisbetuFelhasználó Akkor most melyiket tegyük: Hurrá! Terlyed a Linuksz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vagy: Gagyi SUSE, ménem UHU????????????????????????? 2004-07-26-20:16 #1960679 adminAdminisztrátor 2009-12-04-19:56 #1875315 csabaFelhasználó …azaz Rákóczi Centerben a netkávézóban mind2 gépen. Szerző Bejegyzés 3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés