Fagy az UHU Telepítõ

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1967307
    pomm
    Felhasználó

      húzd le az extra hw-ket! Próbáld úgy!

      #1967308
      admin
      Adminisztrátor

        Nekem ugyanilyen problémám volt az 1.0-val. Sokáig próbálkoztam, mire rájötem, hogya video-kártyát nem szereti.
        Egy mezei S3 Trio 64-es kártya volt. Másik kártyával felment, majd az 1.1-es felment ezzel is. Olyannal is találkoztam, amikor két hardver veszett össze, külön-külön mindkettõ hibátlan volt.
        Hacsak nincs valami külön oka az 1.0-nak, akkor próbáld 1.1.1-gyel! Ezt már több gépre, többféle kártyával telepítettem gond nélkül. Ha az 1.0-t akarod, akkor a telepítõ indulása elõtt állítsd át a video-módot (vesa, vga stb.) több lehetõség is van.
        Csongor

        #1875784
        csaba
        Felhasználó

          :angry:

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.