Nekem ugyanilyen problémám volt az 1.0-val. Sokáig próbálkoztam, mire rájötem, hogya video-kártyát nem szereti.
Egy mezei S3 Trio 64-es kártya volt. Másik kártyával felment, majd az 1.1-es felment ezzel is. Olyannal is találkoztam, amikor két hardver veszett össze, külön-külön mindkettõ hibátlan volt.
Hacsak nincs valami külön oka az 1.0-nak, akkor próbáld 1.1.1-gyel! Ezt már több gépre, többféle kártyával telepítettem gond nélkül. Ha az 1.0-t akarod, akkor a telepítõ indulása elõtt állítsd át a video-módot (vesa, vga stb.) több lehetõség is van.
Csongor