feliratok

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott feliratok

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1975464
    gUHU
    Felhasználó

      szerkesztettem igen de a 3cd-bõl nem lett 2 cd!
      a film 2 cd-s!
      sorry :blush:

      #1975465
      admin
      Adminisztrátor

        Hali!

        Ezek már nézted : http://kopasz.host.sk/subs/index.php?keres=igazak ?

        Tux

        #1975466
        pointux
        Felhasználó

          A feliratok vagy idõ szerint, vagy frame szerint íródnak.
          Ha idõ szerint íródott, tegyél fel egy osd-t: o gomb, ha frame szerint, akkor konzolból futtasd az mplayert, ott kiírja, mennyinél tart (meg mást is).

          #1975467
          killall
          Felhasználó

            egyszerubb megtanulni angolul ;>

            #1975468
            gUHU
            Felhasználó

              kopaszhostot? natürlich! onnan van minden 🙂

              ellenben kitaláltam valamit:
              megnézem, hyog mennyi frame-bõl áll az 1 cd-s verzió meg a 2 cd-s verzió, aztán megvizsgálom, hoyg melyik felirat százalékban mettõl meddig van és ezt ráhúzom a 2cd-s verzóra és nagy valószínûséggel használható lesz 🙂

              apropó 2-s voltam matekból 🙂

              ja és mag fogok tanulni angolul :blink: :blink: B) B)

              #1876206
              csaba
              Felhasználó

                Sziasztok!
                az a nagy kérdésem, hyog van-e valami progi amivel megtudom nézni, hyg a film melyik képkocknánál tart éppen.
                vagy az mplayer hogyan tudja ezt nekem megmuntatni
                azért lenne rá szükségem,mert most csorog lefelé az Igazak c film 2 cd-n és nem találtam hozzá 3cd-s feliratot, így az 1 cd-set kell széthúznom.
                köszi :)))

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.