A feliratok vagy idõ szerint, vagy frame szerint íródnak.
Ha idõ szerint íródott, tegyél fel egy osd-t: o gomb, ha frame szerint, akkor konzolból futtasd az mplayert, ott kiírja, mennyinél tart (meg mást is).
ellenben kitaláltam valamit:
megnézem, hyog mennyi frame-bõl áll az 1 cd-s verzió meg a 2 cd-s verzió, aztán megvizsgálom, hoyg melyik felirat százalékban mettõl meddig van és ezt ráhúzom a 2cd-s verzóra és nagy valószínûséggel használható lesz 🙂
apropó 2-s voltam matekból 🙂
ja és mag fogok tanulni angolul :blink: :blink: B) B)
Sziasztok!
az a nagy kérdésem, hyog van-e valami progi amivel megtudom nézni, hyg a film melyik képkocknánál tart éppen.
vagy az mplayer hogyan tudja ezt nekem megmuntatni
azért lenne rá szükségem,mert most csorog lefelé az Igazak c film 2 cd-n és nem találtam hozzá 3cd-s feliratot, így az 1 cd-set kell széthúznom.
köszi :)))