Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Php hogy mûxik apache-ban ?
- This topic has 6 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 21 years, 8 months telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-10-01-08:17 #1975877
httpd.conf -ban ez benne van?
AddType application/x-httpd-php .phpcsomagból vagy forrásból telepítetted?
2004-10-01-08:24 #1975878httpd.conf -ban ez benne van?
AddType application/x-httpd-php .phpcsomagból vagy forrásból telepítetted?
[align=right][snapback]87200[/snapback][/align]Jaja, ezt a sort kellene „uncommentezni”. Amúgy van egy könyv, valami „Dinamikus webprogramozás C, Perl,
PHP nyelven”, amiben még My ill. PostgreSQL is van. Abban az elsõ kb. 80 oldal a telepítésrõl ill. finomhangolásról szól, mind Linux, mind Win alatt. Bár nekem voltak problémáim vele, mert elég idegesítõ sajtóhibák maradtak benne. Nézd meg a Kiskapupál, én is ott vettem.2004-10-01-08:43 #1975879ha már könyv szintén kiskapu: A php, a mysql és az apache használata, nem rossz
2004-10-01-09:02 #1975880Akkor már csak egy kérdés:
Virtuális szervert akartam, de nem jött be…
ServerAdmin root@localhost
DocumentRoot /home/www
ServerName webteszt.netNo, és miután httpd restart, akkor is a ZAPACS tesztlap jön be:
lynx webteszt.net(ifconfig eth0:1 192.168.1.100, /etc/hosts-ba pedig: 192.168.1.100 webteszt.net)
Mit szóltok ?
Vagy ezt nem így kell ?
A könvy nekem ilyesmi: Dinamikus weblapok perl, php, mittudomén, de a lényeg, hogy nincs nálam…
Szerintem ugyanaz lesz.2004-10-01-10:47 #1975881lövésem sincs –> weblaboros levlistákon érdeklõdj ott is vannak nagy koponyák
2004-10-01-18:19 #1975882Akkor már csak egy kérdés:
Virtuális szervert akartam, de nem jött be…
ServerAdmin root@localhost
DocumentRoot /home/www
ServerName webteszt.netNo, és miután httpd restart, akkor is a ZAPACS tesztlap jön be:
lynx webteszt.net(ifconfig eth0:1 192.168.1.100, /etc/hosts-ba pedig: 192.168.1.100 webteszt.net)
Mit szóltok ?
Vagy ezt nem így kell ?
A könvy nekem ilyesmi: Dinamikus weblapok perl, php, mittudomén, de a lényeg, hogy nincs nálam…
Szerintem ugyanaz lesz.
[align=right][snapback]87210[/snapback][/align]Ez így nem fog menni, http://szabilinux.hu oldalon olvass a témában!
Az eseted leírása
http://szabilinux.hu/bw/bw00.html2009-12-04-19:56 #1876265Sziasztok !
Azután érdeklõdnék, hogyan lehetne rábírni az apache szervert, hogy php oldalt is megjelenítsen ?
A modulokban engedélyeztem a php-t, de még semmi változás. Mit tanácsoltok ?Tisztelettel: bthomyka
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.