Php hogy mûxik apache-ban ?

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Php hogy mûxik apache-ban ?

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1975877
    gUHU
    Felhasználó

      httpd.conf -ban ez benne van?
      AddType application/x-httpd-php .php

      csomagból vagy forrásból telepítetted?

      #1975878
      admin
      Adminisztrátor

        httpd.conf -ban ez benne van?
        AddType application/x-httpd-php .php

        csomagból vagy forrásból telepítetted?
        [align=right][snapback]87200[/snapback][/align]

        Jaja, ezt a sort kellene „uncommentezni”. Amúgy van egy könyv, valami „Dinamikus webprogramozás C, Perl,
        PHP nyelven”, amiben még My ill. PostgreSQL is van. Abban az elsõ kb. 80 oldal a telepítésrõl ill. finomhangolásról szól, mind Linux, mind Win alatt. Bár nekem voltak problémáim vele, mert elég idegesítõ sajtóhibák maradtak benne. Nézd meg a Kiskapupál, én is ott vettem.

        #1975879
        gUHU
        Felhasználó

          ha már könyv szintén kiskapu: A php, a mysql és az apache használata, nem rossz

          #1975880
          admin
          Adminisztrátor

            Akkor már csak egy kérdés:

            Virtuális szervert akartam, de nem jött be…

            ServerAdmin root@localhost
            DocumentRoot /home/www
            ServerName webteszt.net

            No, és miután httpd restart, akkor is a ZAPACS tesztlap jön be:
            lynx webteszt.net

            (ifconfig eth0:1 192.168.1.100, /etc/hosts-ba pedig: 192.168.1.100 webteszt.net)

            Mit szóltok ?

            Vagy ezt nem így kell ?

            A könvy nekem ilyesmi: Dinamikus weblapok perl, php, mittudomén, de a lényeg, hogy nincs nálam…
            Szerintem ugyanaz lesz.

            #1975881
            gUHU
            Felhasználó

              lövésem sincs –> weblaboros levlistákon érdeklõdj ott is vannak nagy koponyák

              #1975882
              admin
              Adminisztrátor

                Akkor már csak egy kérdés:

                Virtuális szervert akartam, de nem jött be…

                ServerAdmin root@localhost
                DocumentRoot /home/www
                ServerName webteszt.net

                No, és miután httpd restart, akkor is a ZAPACS tesztlap jön be:
                lynx webteszt.net

                (ifconfig eth0:1 192.168.1.100, /etc/hosts-ba pedig: 192.168.1.100  webteszt.net)

                Mit szóltok ?

                Vagy ezt nem így kell ?

                A könvy nekem ilyesmi: Dinamikus weblapok perl, php, mittudomén, de a lényeg, hogy nincs nálam…
                Szerintem ugyanaz lesz.
                [align=right][snapback]87210[/snapback][/align]

                Ez így nem fog menni, http://szabilinux.hu oldalon olvass a témában!
                Az eseted leírása
                http://szabilinux.hu/bw/bw00.html

                #1876265
                csaba
                Felhasználó

                  Sziasztok !

                  Azután érdeklõdnék, hogyan lehetne rábírni az apache szervert, hogy php oldalt is megjelenítsen ?
                  A modulokban engedélyeztem a php-t, de még semmi változás. Mit tanácsoltok ?

                  Tisztelettel: bthomyka

                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.