Openvrml-0.14.3 + Mozilla 1.7.3 + Sürgõs

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Openvrml-0.14.3 + Mozilla 1.7.3 + Sürgõs

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1976477
    admin
    Adminisztrátor
      #1976478
      admin
      Adminisztrátor

        /usr/local/bin/javac

        #1976479
        admin
        Adminisztrátor

          which java ugyanezt:

          /usr/local/bin/javac

          #1976480
          admin
          Adminisztrátor

            which java ugyanezt:

            /usr/local/bin/javac
            [align=right][snapback]87798[/snapback][/align]

            Meg kell mondjam nem rég telepítettem uhu-1.0 alatt opera hoz(mozilla nincs).
            Nem minden 3d akármi müxik.
            Itt olvashatsz róla:
            http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10027
            http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10013

            #1976481
            pointux
            Felhasználó

              indítsd a ./configure –help-et, hátha meg lehet adni neki valami elérési utat, ami talán segít…

              #1976482
              admin
              Adminisztrátor

                Kösz a tanácsot Vizsla!

                Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
                Ezt hogy tehetem meg?
                Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
                wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.

                indítsd a ./configure –help-et, hátha meg lehet adni neki valami elérési utat, ami talán segít…
                [align=right][snapback]87834[/snapback][/align]

                #1976483
                Bbt
                Felhasználó

                  Kösz a tanácsot Vizsla!

                  Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
                  Ezt hogy tehetem meg?
                  Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
                  wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.
                  [align=right][snapback]87884[/snapback][/align]

                  Szia!
                  Ha minden igaz, indított Mozzilla szerkesztés/beállítások/haladó/parancsfájlok és bõvítmények alatt kell lennie egy javascript engedélyezése, vagy valami hasonlónak… (esetleg hasonló helyen… 🙂 )

                  #1976484
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Kösz a tanácsot Vizsla!

                    Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
                    Ezt hogy tehetem meg?
                    Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
                    wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.
                    [align=right][snapback]87884[/snapback][/align]

                    Ha sikeres a telepítés akkor elvileg semmit sem kell tenned, hiszen ezért van, a flash plugint sem kell b@sztatni!
                    A java-t engedélyezd(a javascript más tészta) .
                    Nézd meg az /usr/lib/mozilla/plugins könytárban ott van a vrml.jar plugin?

                    #1976485
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Nekem lenne, de mivel lánynéven regisztráltál, inkább nem mondom.
                      Majd jönnek udvariasabb fórumlakók…

                      #1876319
                      csaba
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.