Kezdőlap › Fórumok › UHU Linux › Általános UHU problémák, javaslatok › Openvrml-0.14.3 + Mozilla 1.7.3 + Sürgõs
- This topic has 9 hozzászólás, 5 résztvevő, and was last updated 21 years, 6 months telt el by
kisbetu.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-10-04-17:02 #19764772004-10-04-17:29 #1976478
/usr/local/bin/javac
2004-10-04-17:30 #1976479which java ugyanezt:
/usr/local/bin/javac
2004-10-04-17:44 #1976480which java ugyanezt:
/usr/local/bin/javac
[align=right][snapback]87798[/snapback][/align]Meg kell mondjam nem rég telepítettem uhu-1.0 alatt opera hoz(mozilla nincs).
Nem minden 3d akármi müxik.
Itt olvashatsz róla:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=10027
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=100132004-10-04-19:11 #1976481indítsd a ./configure –help-et, hátha meg lehet adni neki valami elérési utat, ami talán segít…
2004-10-04-21:35 #1976482Kösz a tanácsot Vizsla!
Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
Ezt hogy tehetem meg?
Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.indítsd a ./configure –help-et, hátha meg lehet adni neki valami elérési utat, ami talán segít…
[align=right][snapback]87834[/snapback][/align]2004-10-04-21:39 #1976483Kösz a tanácsot Vizsla!
Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
Ezt hogy tehetem meg?
Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.
[align=right][snapback]87884[/snapback][/align]Szia!
Ha minden igaz, indított Mozzilla szerkesztés/beállítások/haladó/parancsfájlok és bõvítmények alatt kell lennie egy javascript engedélyezése, vagy valami hasonlónak… (esetleg hasonló helyen… 🙂 )2004-10-04-21:49 #1976484Kösz a tanácsot Vizsla!
Sikerült felraknom, most már csak rá kellene vennem a Mozillát, hogy használja is a plugint.
Ezt hogy tehetem meg?
Azt odáig tudom, hogy /home/felhasznalo/.mozilla/pluginreg.dat-ban kellene valamit ügyködnöm, de nem értem a formátumot. Vagy nem itt kell csinálni?
wrl a kiterjesztése a vrml fájloknak.
[align=right][snapback]87884[/snapback][/align]Ha sikeres a telepítés akkor elvileg semmit sem kell tenned, hiszen ezért van, a flash plugint sem kell b@sztatni!
A java-t engedélyezd(a javascript más tészta) .
Nézd meg az /usr/lib/mozilla/plugins könytárban ott van a vrml.jar plugin?2004-12-28-14:10 #1976485Nekem lenne, de mivel lánynéven regisztráltál, inkább nem mondom.
Majd jönnek udvariasabb fórumlakók…2009-12-04-19:56 #1876319 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.