gitarosok figyelem! :)

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott gitarosok figyelem! :)

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1976733
    Bbt
    Felhasználó

      naszoval
      eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
      recsego hang, stb.
      friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
      majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
      szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂
      [align=right][snapback]88314[/snapback][/align]

      azért azzal a cooledit kidobással én még várok egy picit…

      #1976734
      killall
      Felhasználó

        jah, kicsit elobb pofaztam, mint kellett volna 🙂
        de mar dolgozom a megoldason 🙂

        #1976735
        killall
        Felhasználó

          visszaszivtam, vegre telleg muxik 🙂
          audacity istenkiraly, csak nemi tutorialozas es allitgatas kell hozza.
          2.6 os kernel pure alsa tamogatasaval tokeletes 🙂
          szoval gitart be az effektbe, effekt outjabol a jack-et a hangkartya line-in jebe, aztan alsamixerrel feltolni a line in-t, audacity beallitasoknal bekell allitani, hogy minden savot jatsszon le, a mikrofonnal „line”-ra kell allitani a dolgot, es mar mehet is a cucc. aztan persze kicsit kell allitgatni a hangeroket, de ez mar izles kerdese.
          a lenyeg a 2.6-os kernel alsatamogatasa, ami brillians. 2.4-nel nalam mindig recsegett-ropogott az egesz, mostmar tokeletes.

          #1976736
          admin
          Adminisztrátor

            Szia killall,

            Ha már itt tartunk, hogy audacity. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet egy sztereo hanganyag két csatornáját szétválasztani? Arra gondolok, hogy utána a bal és a jobb oldalon külön-külön effektekkel lehessen dolgozni.

            Köszi

            #1976737
            admin
            Adminisztrátor

              Szia killall,

              Ha már itt tartunk, hogy audacity. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet egy sztereo hanganyag két csatornáját szétválasztani? Arra gondolok, hogy utána a bal és a jobb oldalon külön-külön effektekkel lehessen dolgozni.

              Köszi
              [align=right][snapback]88486[/snapback][/align]

              Persze!
              +nyitod a file-t
              utana a wave-form ablakban ! file-nev mellett lenyilo menu ott split stereo track
              matatas utana ugyan itt make stereo track

              TamsA

              #1876358
              csaba
              Felhasználó

                naszoval
                eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
                recsego hang, stb.
                friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
                majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
                szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.