Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › gitarosok figyelem! :)
- This topic has 5 hozzászólás, 4 résztvevő, and was last updated 21 years, 8 months telt el by
admin.
-
SzerzőBejegyzés
-
2004-10-07-20:08 #1976733
naszoval
eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
recsego hang, stb.
friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂
[align=right][snapback]88314[/snapback][/align]azért azzal a cooledit kidobással én még várok egy picit…
2004-10-07-21:06 #1976734jah, kicsit elobb pofaztam, mint kellett volna 🙂
de mar dolgozom a megoldason 🙂2004-10-07-21:50 #1976735visszaszivtam, vegre telleg muxik 🙂
audacity istenkiraly, csak nemi tutorialozas es allitgatas kell hozza.
2.6 os kernel pure alsa tamogatasaval tokeletes 🙂
szoval gitart be az effektbe, effekt outjabol a jack-et a hangkartya line-in jebe, aztan alsamixerrel feltolni a line in-t, audacity beallitasoknal bekell allitani, hogy minden savot jatsszon le, a mikrofonnal „line”-ra kell allitani a dolgot, es mar mehet is a cucc. aztan persze kicsit kell allitgatni a hangeroket, de ez mar izles kerdese.
a lenyeg a 2.6-os kernel alsatamogatasa, ami brillians. 2.4-nel nalam mindig recsegett-ropogott az egesz, mostmar tokeletes.2004-10-08-05:00 #1976736Szia killall,
Ha már itt tartunk, hogy audacity. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet egy sztereo hanganyag két csatornáját szétválasztani? Arra gondolok, hogy utána a bal és a jobb oldalon külön-külön effektekkel lehessen dolgozni.
Köszi
2004-10-13-08:16 #1976737Szia killall,
Ha már itt tartunk, hogy audacity. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet egy sztereo hanganyag két csatornáját szétválasztani? Arra gondolok, hogy utána a bal és a jobb oldalon külön-külön effektekkel lehessen dolgozni.
Köszi
[align=right][snapback]88486[/snapback][/align]Persze!
+nyitod a file-t
utana a wave-form ablakban ! file-nev mellett lenyilo menu ott split stereo track
matatas utana ugyan itt make stereo trackTamsA
2009-12-04-19:56 #1876358naszoval
eddig nekem (es sztem masoknak sem) volt megoldott a gitarfelvetel linux alatt.
recsego hang, stb.
friss elmeny, most probaltam: 2.6-os kernel alsa tamogatasaval + audacityvel tokeletes hangminoseget lehet produkalni!
majd kesobb leirom a finombeallitasokat es feltoltok egy sample-t, amit en jatszottam fel, csak most megyek aludni.
szoval megoldodott a dolog, windows-okat es cool editeket lehet a kukaba dobni 🙂 -
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.