bootsplash

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ bootsplash

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1977833
    kisbetu
    Felhasználó

      Biztos, hogy így kellett volna kérdezni?

      #1977834
      aty
      Felhasználó

        Sziasztok

        Hol lehet a bootsplash kikapcsolni?
        [align=right][snapback]89654[/snapback][/align]

        Talán a bootmanager configját nézd meg.

        #1977835
        pointux
        Felhasználó

          Vagy a boot menübe beírni, vagy popup menüvel kiválasztás (Fx, utána nyilak (F1 súgó megmondja)) vagy a konfig file-ba beírni(a másik topicodban leírtam a nevét)
          splash=0

          Be van kapcsolva, de kiírja a kernelüziket
          splash=verbose

          Nem állítja le, de még el is rejti az üzeneteket (default)
          splash=silent

          #1876460
          csaba
          Felhasználó

            Sziasztok

            Hol lehet a bootsplash kikapcsolni?

          4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
          • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.