Mplayer-felirat gondok

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1979425
    pomm
    Felhasználó

      Szevasztok!
      Elöször is bocsánat, hogy ide írom, tudom, van külön fórum az mplayernek is, csak vmi gond van a bejelentkezésemmel, úgyhogy muszáj ide írnom.

      Na, a lényeg:
      Elõfordult már mással is, hogy az mplayer gondolt egyet és a feliratban az ékezetes betûket hieroglifákkal helyettesítette. Az egyik lejátszásnál jó volt, a következõnél már nem. 2 gépemen is eljátszotta…
      Amíg az mplayer 0.92-t használtam, addig smi gond nem volt, csak mivel át kellett állnom az 1.0-ra az mencoder miatt, sajnos elõjöttek ezek a gondok.
      Mindkét gépen uhu van.

      #1979426
      admin
      Adminisztrátor

        jah ez nekem is elõjött.
        Viszont nem volt kedvem tökölni és itt a fórumon találtam egy linket ami egy olyan scriptre mutatott, ami letölti és szépen le is fordítja nekem az mplayert, úgy, hogy minen szép és jó lesz.
        Sõt ezt a fórum „bubusai” írták. Keress rá, szerintem valamelyik mplayeres fórumban ott lesz a link… 🙂

        #1876631
        csaba
        Felhasználó

          Szevasztok!
          Elöször is bocsánat, hogy ide írom, tudom, van külön fórum az mplayernek is, csak vmi gond van a bejelentkezésemmel, úgyhogy muszáj ide írnom.

          Na, a lényeg:
          Elõfordult már mással is, hogy az mplayer gondolt egyet és a feliratban az ékezetes betûket hieroglifákkal helyettesítette. Az egyik lejátszásnál jó volt, a következõnél már nem. 2 gépemen is eljátszotta…
          Amíg az mplayer 0.92-t használtam, addig smi gond nem volt, csak mivel át kellett állnom az 1.0-ra az mencoder miatt, sajnos elõjöttek ezek a gondok.
          Mindkét gépen uhu van.

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.