Szevasztok!
Elöször is bocsánat, hogy ide írom, tudom, van külön fórum az mplayernek is, csak vmi gond van a bejelentkezésemmel, úgyhogy muszáj ide írnom.
Na, a lényeg:
Elõfordult már mással is, hogy az mplayer gondolt egyet és a feliratban az ékezetes betûket hieroglifákkal helyettesítette. Az egyik lejátszásnál jó volt, a következõnél már nem. 2 gépemen is eljátszotta…
Amíg az mplayer 0.92-t használtam, addig smi gond nem volt, csak mivel át kellett állnom az 1.0-ra az mencoder miatt, sajnos elõjöttek ezek a gondok.
Mindkét gépen uhu van.