Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy a gépemen kamion közlekedik, viszont az író egy W$-os gépben van.
Megoldható e hogy hálózaton keresztül írni tudjak?
A válaszokat és segítséget elõre is köszönöm: Snipi
[align=right][snapback]96679[/snapback][/align]
Hát ha belövöd a hálót és a m$ alól látszik a linux partició ( az adatok amiket írni akarsz ) akkor miért ne . Da akkor egyszerübb egy fat32-t csinálni és azon tároli az irandókat.