CD, DVD írás hálózaton?

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok CD, DVD írás hálózaton?

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1983739
    paca5
    Felhasználó
      #1983740
      admin
      Adminisztrátor

        Sziasztok!
        Kérdésem az lenne, hogy a gépemen kamion közlekedik, viszont az író egy W$-os gépben van.
        Megoldható e hogy hálózaton keresztül írni tudjak?
        A válaszokat és segítséget elõre is köszönöm: Snipi
        [align=right][snapback]96679[/snapback][/align]

        Hát ha belövöd a hálót és a m$ alól látszik a linux partició ( az adatok amiket írni akarsz ) akkor miért ne . Da akkor egyszerübb egy fat32-t csinálni és azon tároli az irandókat.

        #1877000
        csaba
        Felhasználó

          Sziasztok!

          Kérdésem az lenne, hogy a gépemen kamion közlekedik, viszont az író egy W$-os gépben van.

          Megoldható e hogy hálózaton keresztül írni tudjak?

          A válaszokat és segítséget elõre is köszönöm: Snipi

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.