Hálozati nyomtató felvétele

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Hálozati nyomtató felvétele

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1984900
    admin
    Adminisztrátor

      Elnézést mindenkitöl a problémámat sikerült megoldanom 😀

      #1984901
      kisbetu
      Felhasználó

        Vártam volna pár olyan mondatot, hogy

        megpróbáltam a Yastból, de nem sikerült, mert ezt a hibaüzenetet kaptam…

        #1984902
        kisbetu
        Felhasználó

          Valakinek már írtam: egyszerûen szétnézett a hálón, és szállította a megtalált nyomtató címét.

          #1984903
          admin
          Adminisztrátor

            A Yast ból nem sikerült de a Segédprogramok, Nyomtatás ,nyomtatok nál igen mint Hálozati nyomtató tcp ott atam hozzá a nyomtatót és lám csoda nyomtat. 😀

            Ja és természetesen root-al

            #1984904
            kisbetu
            Felhasználó

              a  Segédprogramok, Nyomtatás ,nyomtatok nál

              Melyik SUSE, melyik KDE (vagy mi)?
              Mert az én 8.2-mnek nincs ilyen a menüjében.

              #1984905
              admin
              Adminisztrátor

                suse 9.2

                #1877072
                csaba
                Felhasználó

                  Sziasztok

                  A gondom elég nagy. Gondolom nektek is 😀
                  Lényegre török:
                  Van egy router aminek van usb printer servere része rá is van dugva a nyomi Win allat fel is tudom venni.De sajna Linux alatt nem tudom hogy hogy kell és hogy áljak neki. Ebben kelene egy kiss help. Hogyan tudom linuxon felvenni a nyomtató természetesen ip-cím alapján.
                  Válaszotokat elõre is köszönöm.

                7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.