A Yast ból nem sikerült de a Segédprogramok, Nyomtatás ,nyomtatok nál igen mint Hálozati nyomtató tcp ott atam hozzá a nyomtatót és lám csoda nyomtat. 😀
A gondom elég nagy. Gondolom nektek is 😀
Lényegre török:
Van egy router aminek van usb printer servere része rá is van dugva a nyomi Win allat fel is tudom venni.De sajna Linux alatt nem tudom hogy hogy kell és hogy áljak neki. Ebben kelene egy kiss help. Hogyan tudom linuxon felvenni a nyomtató természetesen ip-cím alapján.
Válaszotokat elõre is köszönöm.