Internetezés hálózaton keresztül

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Internetezés hálózaton keresztül

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1993127
    admin
    Adminisztrátor

      Helló mindenkinek!

      #1993128
      aty
      Felhasználó

        jáájj m$ használni tüzfalnak és a linuxot munkaállomásnak ?
        [align=right][snapback]106229[/snapback][/align]

        Itt fokozottan veszélyes az akció, mivel egy 98SErõl van szó. A Slackys topicban nem mertem mondani még a srácnak, hogy nem 98at kellene gatewaynek használni.

        #1993129
        admin
        Adminisztrátor

          Tudom, hogy nem azt kellene annak használni de a szülék a báttyám lámák. Nem tudok mit csinálni a helyzettel. Ez van. Megoldom így vagy sehogyan.

          #1993130
          admin
          Adminisztrátor

            Tudom, hogy nem azt kellene annak használni de a szülék a báttyám lámák. Nem tudok mit csinálni a helyzettel. Ez van. Megoldom így vagy sehogyan.
            [align=right][snapback]106239[/snapback][/align]

            Akkor pontosan mi a felállás, mi hová és hogyan csatlakozik?
            Az /etc/resolv.conf-ban benne vannak a netszolgáltatód DNS címei (2db)?

            #1993131
            kisbetu
            Felhasználó

              Megadod default gatewaynek a w98-as gép IP-jét, aztán beírod a szolgáltató DNS-szervereinek címét.

              #1877680
              csaba
              Felhasználó

                Helló mindenkinek!

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.