jáájj m$ használni tüzfalnak és a linuxot munkaállomásnak ?
[align=right][snapback]106229[/snapback][/align]
Itt fokozottan veszélyes az akció, mivel egy 98SErõl van szó. A Slackys topicban nem mertem mondani még a srácnak, hogy nem 98at kellene gatewaynek használni.
Tudom, hogy nem azt kellene annak használni de a szülék a báttyám lámák. Nem tudok mit csinálni a helyzettel. Ez van. Megoldom így vagy sehogyan.
[align=right][snapback]106239[/snapback][/align]
Akkor pontosan mi a felállás, mi hová és hogyan csatlakozik?
Az /etc/resolv.conf-ban benne vannak a netszolgáltatód DNS címei (2db)?