Volt már valakinek problémája a
kmailon az üzenetküldéssel.
Ha be állítom a szolgáltatót (smtp.tvn.hu)
azonosítás login és nincs titkosítás
ha a küldésre nyomok akkor azt írja ki hogy megszakadt a kapcsolat a
szolgáltatóval
Köszönöm szépen!
Habár inkább nem teszem fel az UHU-t mert nem szeretem.
A cím az helyes smtp.tvn.hu.
Támogatja a szolgáltató a plain-t, de titkosítást nem.
Felfrissítettem a kdet a 3.4-es verzióra
az sem zudta vmiért elküldeni.
Additional Comment #4 From Jean Pierre Wenzel 2005-01-17 15:12
Well, I don’t know what changed between KDE 3.3.2 and 3.3.91, but after I have now installed the following additional cyrus-sasl packages, everything works fine:
Nem ezeket mondták nekem is ma a bugreborton!
Feltettem mind akkor már nem sír a szája
az említett progikért.
De dekkol egy ideig a küldéssel aztán meg
aszondja, hogy lmegszakadt a kapcsolat.
Sajna ma már nem tudok többször próbálkozni 🙁
Volt már valakinek problémája a
kmailon az üzenetküldéssel.
Ha be állítom a szolgáltatót (smtp.tvn.hu)
azonosítás login és nincs titkosítás
ha a küldésre nyomok akkor azt írja ki hogy megszakadt a kapcsolat a
szolgáltatóval