Kmail & smtp

Kezdőlap Fórumok SuSE Linux SuSE kezdõ Kmail & smtp

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2008802
    admin
    Adminisztrátor

      Helló Mindenkinek!

      Volt már valakinek problémája a
      kmailon az üzenetküldéssel.
      Ha be állítom a szolgáltatót (smtp.tvn.hu)
      azonosítás login és nincs titkosítás
      ha a küldésre nyomok akkor azt írja ki hogy megszakadt a kapcsolat a
      szolgáltatóval

      #2008803
      admin
      Adminisztrátor

        Köszönöm szépen!
        Habár inkább nem teszem fel az UHU-t mert nem szeretem.
        A cím az helyes smtp.tvn.hu.
        Támogatja a szolgáltató a plain-t, de titkosítást nem.
        Felfrissítettem a kdet a 3.4-es verzióra
        az sem zudta vmiért elküldeni.

        Habár a plaimhoz felkelett tettem némely csomagot:
        http://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=101977

        De sajna a csomagok elküldése után sem ment!
        A többi küldõvel (mozilla, evolution) simán megy.
        De mivel szeretem a kmail-t szeretném használni!

        #2008804
        kelemengabor
        Felhasználó

          http://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=97139
          eszerint:


          Additional Comment #4 From Jean Pierre Wenzel 2005-01-17 15:12


          Well, I don’t know what changed between KDE 3.3.2 and 3.3.91, but after I have now installed the following additional cyrus-sasl packages, everything works fine:

          $ rpm -qa cyrus-sasl*
          cyrus-sasl-plain-2.1.19-7.3
          cyrus-sasl-2.1.19-7.2
          cyrus-sasl-digestmd5-2.1.19-7.3
          cyrus-sasl-saslauthd-2.1.19-5.2
          cyrus-sasl-crammd5-2.1.19-7.3

          így sem?

          #2008805
          admin
          Adminisztrátor

            Nem ezeket mondták nekem is ma a bugreborton!
            Feltettem mind akkor már nem sír a szája
            az említett progikért.
            De dekkol egy ideig a küldéssel aztán meg
            aszondja, hogy lmegszakadt a kapcsolat.
            Sajna ma már nem tudok többször próbálkozni 🙁

            #1878912
            csaba
            Felhasználó

              Helló Mindenkinek!

              Volt már valakinek problémája a
              kmailon az üzenetküldéssel.
              Ha be állítom a szolgáltatót (smtp.tvn.hu)
              azonosítás login és nincs titkosítás
              ha a küldésre nyomok akkor azt írja ki hogy megszakadt a kapcsolat a
              szolgáltatóval

            5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
            • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.