Hello nekem uhu 1.1 van a gépemen és a hugomnak windows xp a hálózat tökéletesen müködik a két gép közzött,de az internetet nem tudom vele megosztani.Magyarul nem tudom beállítani,hogy neki is legyen internet kapcsolata
az én gépemen van az internet szeretném ha megtudnám osztani vele.
A másik gondom töltöttem le dc klienset linux alá de meg sem nyikkan
[align=right][snapback]127879[/snapback][/align]
Minek nyitottál a gondjaidnak 2 külön topicot?
„A másik gondom töltöttem le dc klienset linux alá de meg sem nyikkan”
?? :huh:
Melyiket?
Nem akarok goromba lenni de miért miért miért nem lehet ésszerûen kérdezni?