internet probléma+DC

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2011468
    Gyuszk
    Felhasználó

      Hello nekem uhu 1.1 van a gépemen és a hugomnak windows xp a hálózat tökéletesen müködik a két gép közzött,de az internetet nem tudom vele megosztani.Magyarul nem tudom beállítani,hogy neki is legyen internet kapcsolata
      az én gépemen van az internet szeretném ha megtudnám osztani vele.
      A másik gondom töltöttem le dc klienset linux alá de meg sem nyikkan
      [align=right][snapback]127879[/snapback][/align]

      Minek nyitottál a gondjaidnak 2 külön topicot?
      „A másik gondom töltöttem le dc klienset linux alá de meg sem nyikkan”

      ?? :huh:
      Melyiket?
      Nem akarok goromba lenni de miért miért miért nem lehet ésszerûen kérdezni?

      #2011469
      Bbt
      Felhasználó

        Ezt a topicot zárom, a következõ ilyen akcióért figyelmeztetés jár.
        Vannak bizonyos illem- és játékszabályaink, amiket be kell tartani. Felül olvasható és Netikett a címe.

        #1879119
        csaba
        Felhasználó

          Hello nekem uhu 1.1 van a gépemen és a hugomnak windows xp a hálózat tökéletesen müködik a két gép közzött,de az internetet nem tudom vele megosztani.Magyarul nem tudom beállítani,hogy neki is legyen internet kapcsolata
          az én gépemen van az internet szeretném ha megtudnám osztani vele.
          A másik gondom töltöttem le dc klienset linux alá de meg sem nyikkan

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
        • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.