Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2014061
    admin
    Adminisztrátor

      Sziasztok!

      Remélem valaki tud segíteni! Kevésnek bizonyult a monitorom felbontása. Valaha láttam egy linux-es gépen egy VIRTUAL SCREEN app-ot, amivel a monitor felbontásánál nagyobb felbontáson dolgozhattál a desktop többi része úgymond a monitoron kívül volt, s átgördíthetted, amikor a képernyõ széléhez értél.

      Miért nem egy m$ fórumon teszed fel ezt a kérdést ??????????

      #2014062
      kisbetu
      Felhasználó

        Ilyen progi szeretnék PC-re
        // Ha valaki rászánná magát és megírná PC-re, nagyot kaszálhatna a világban 😉 !!!

        PC-re is megírták a Linuxot.

        #2014063
        levidrugi
        Felhasználó

          Miért nem egy m$ fórumon teszed fel ezt a kérdést ??????????
          [align=right][snapback]131586[/snapback][/align]

          Próbáltam… 🙂

          #2014064
          levidrugi
          Felhasználó

            PC-re is megírták a Linuxot.
            [align=right][snapback]131587[/snapback][/align]

            hehe :angry2:

            #2014065
            pointux
            Felhasználó

              – Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
              – Win. alá nem tudok.
              – Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)

              gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
              http://www.linuxartist.org/
              designer helyett meg ott az ooo.

              #2014066
              levidrugi
              Felhasználó

                – Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
                – Win. alá nem tudok.
                – Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)

                gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
                http://www.linuxartist.org/
                designer helyett meg ott az ooo.
                [align=right][snapback]131590[/snapback][/align]

                ad 1.
                Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kell

                ad 2.
                tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…

                #2014067
                pointux
                Felhasználó

                  Próbáltam… 🙂
                  [align=right][snapback]131588[/snapback][/align]

                  Hát erre is hehe :)))

                  További oldalak.
                  sf.net
                  freshmeat.net
                  http://www.gnu.org

                  #2014068
                  pointux
                  Felhasználó

                    „ad 1.
                    Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kell”
                    Na ebbõl is látszik, hogy mennire „nem értünk hozzá” és csak úgy „le**arozunk” mindent.
                    Külön cikk foglalkozott azzal, hogy hogyan lehet a gimpet nyomdai munkákra használni.

                    „ad 2.
                    tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…”
                    Ha nagyon szétnézel biztosan találsz konvertert, vagy olyan progit, amivel meg lehet nyitni. (Bár ezt csak úgy mondtam, de talán szerencséd lesz.)
                    Persze, ha nem érdekelnek a linuxos alternatívák, akkor valóban wines fórumba kellene írnod, mert ott bizonyára hozzáértõbbek vannak.

                    (Egyébként a winnek is van egy grafikus rendszere, ami persze hét lakat alatt van.

                    #2014069
                    pointux
                    Felhasználó

                      Most azt olvastam, hogy van photoshop-filter gimphez. (ha érdekel, ha nem nem is töröm magam)

                      #2014070
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        lakat?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 12
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.