Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra
- This topic has 11 hozzászólás, 6 résztvevő, and was last updated 21 years, 2 months telt el by
razoli.
-
SzerzőBejegyzés
-
2005-04-24-19:22 #2014061
Sziasztok!
Remélem valaki tud segíteni! Kevésnek bizonyult a monitorom felbontása. Valaha láttam egy linux-es gépen egy VIRTUAL SCREEN app-ot, amivel a monitor felbontásánál nagyobb felbontáson dolgozhattál a desktop többi része úgymond a monitoron kívül volt, s átgördíthetted, amikor a képernyõ széléhez értél.
Miért nem egy m$ fórumon teszed fel ezt a kérdést ??????????
2005-04-24-19:23 #2014062Ilyen progi szeretnék PC-re
// Ha valaki rászánná magát és megírná PC-re, nagyot kaszálhatna a világban 😉 !!!PC-re is megírták a Linuxot.
2005-04-24-19:24 #2014063Miért nem egy m$ fórumon teszed fel ezt a kérdést ??????????
[align=right][snapback]131586[/snapback][/align]Próbáltam… 🙂
2005-04-24-19:25 #2014064PC-re is megírták a Linuxot.
[align=right][snapback]131587[/snapback][/align]hehe :angry2:
2005-04-24-19:25 #2014065– Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
– Win. alá nem tudok.
– Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
http://www.linuxartist.org/
designer helyett meg ott az ooo.2005-04-24-19:28 #2014066– Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
– Win. alá nem tudok.
– Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
http://www.linuxartist.org/
designer helyett meg ott az ooo.
[align=right][snapback]131590[/snapback][/align]ad 1.
Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kellad 2.
tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…2005-04-24-19:28 #2014067Próbáltam… 🙂
[align=right][snapback]131588[/snapback][/align]Hát erre is hehe :)))
További oldalak.
sf.net
freshmeat.net
http://www.gnu.org2005-04-24-19:36 #2014068„ad 1.
Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kell”
Na ebbõl is látszik, hogy mennire „nem értünk hozzá” és csak úgy „le**arozunk” mindent.
Külön cikk foglalkozott azzal, hogy hogyan lehet a gimpet nyomdai munkákra használni.„ad 2.
tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…”
Ha nagyon szétnézel biztosan találsz konvertert, vagy olyan progit, amivel meg lehet nyitni. (Bár ezt csak úgy mondtam, de talán szerencséd lesz.)
Persze, ha nem érdekelnek a linuxos alternatívák, akkor valóban wines fórumba kellene írnod, mert ott bizonyára hozzáértõbbek vannak.(Egyébként a winnek is van egy grafikus rendszere, ami persze hét lakat alatt van.
2005-04-24-19:43 #2014069Most azt olvastam, hogy van photoshop-filter gimphez. (ha érdekel, ha nem nem is töröm magam)
2005-04-24-19:51 #2014070lakat?
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.