Sziasztok!
Remélem valaki tud segíteni! Kevésnek bizonyult a monitorom felbontása. Valaha láttam egy linux-es gépen egy VIRTUAL SCREEN app-ot, amivel a monitor felbontásánál nagyobb felbontáson dolgozhattál a desktop többi része úgymond a monitoron kívül volt, s átgördíthetted, amikor a képernyõ széléhez értél.
Ilyen progi szeretnék PC-re :blush: , tudom, tudom kövezzem meg magam, használjak linux-ot. De nem tehetem, mivel photoshop-on és illustratoron dolgozom. Próbálgattam már virtual desktopot, de azzal csak külön képernyõket lehet létrehozni, és azok között váltogatni. Nekem olyan kellene, mint ami a linux-on fut :rolleyes: .
// Ha valaki rászánná magát és megírná PC-re, nagyot kaszálhatna a világban 😉 !!!