Most nem tudom csatolni a hibaüzenetet, mert munkahelyi géprõl írok (win). Csak arra lennék kíváncsi, h valaki találkozott-e már ezzel és esetleg létezik-e UHU csomag (ez lenne a legjobb). Nagyon kellene ez a program, vagy egy hasonlóval is beérném.
Köszi
Az ubk-n néztem, nem találtam. Itt a fórumban is elõször rákerestem, de nem talált semmilyen topikot. Lehet vmit elbénáztam. Megnézem a vegyesben. Köszi a segítséget!
Letöltöttem forrásból a fenti programokat, de nem bírtam lefordítani. Hibaüzenettel elszáll mindíg. A kérdésem az lenne, hogy van-e belõle UHU csomag, vagy van-e valaki akinek sikerült hiba nélkül lefordítania? Köszi