gvidcap vagy xvidcap UHU 1.2 alá

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok gvidcap vagy xvidcap UHU 1.2 alá

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2014481
    Bbt
    Felhasználó

      Holnap elmegyek egy telepátiás tanfolyamra, ha vársz egy hetet, megmondom mi a hibaüzenet!

      #2014482
      admin
      Adminisztrátor

        Most nem tudom csatolni a hibaüzenetet, mert munkahelyi géprõl írok (win). Csak arra lennék kíváncsi, h valaki találkozott-e már ezzel és esetleg létezik-e UHU csomag (ez lenne a legjobb). Nagyon kellene ez a program, vagy egy hasonlóval is beérném.
        Köszi

        #2014483
        razoli
        Felhasználó

          esetleg létezik-e UHU csomag
          [align=right][snapback]132237[/snapback][/align]

          http://ubk.uhulinux.hu -n nézted már?

          #2014484
          kelemengabor
          Felhasználó

            Nálam mûködik. Nemrég volt egy topic a vegyesben -talán-, ahol kitárgyaltuk, hogy hogyan lehet felrakni, keresd meg.

            #2014485
            admin
            Adminisztrátor

              Az ubk-n néztem, nem találtam. Itt a fórumban is elõször rákerestem, de nem talált semmilyen topikot. Lehet vmit elbénáztam. Megnézem a vegyesben. Köszi a segítséget!

              #2014486
              kelemengabor
              Felhasználó
                #2014487
                admin
                Adminisztrátor

                  Sikerült! Mûködik. Még 1x köszi a segítséget.

                  #1879433
                  csaba
                  Felhasználó

                    Letöltöttem forrásból a fenti programokat, de nem bírtam lefordítani. Hibaüzenettel elszáll mindíg. A kérdésem az lenne, hogy van-e belõle UHU csomag, vagy van-e valaki akinek sikerült hiba nélkül lefordítania? Köszi

                  8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
                  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.