Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!
[align=right][snapback]133763[/snapback][/align]
Szerintem próbáld meg felrakni az nvidia drivert… a mikéntje 1000x le van írva a fórumon, keress rá.
Az a problémám van, hogy van a gépemben egy GeForce MX 4-es kártya. Formatáltam a gépet, feltettem az UHU Linux 1.2-t, ami ugye automatikusan beállította a hardvereket. De ha már van egy viszonylag jó videokártyám, szeretném is használni! Márpedig még a legegyszerûbb 3D-s képernyõkímélõ is szaggat! Mi a megoldás, hogy tudom beállítani hogy a videokártya megfelelõen mûködjön? Fontos lenne!!!!